Hakkımızda

Türkiye’nin farklı şehirlerinden ziyaretçilere ev sahipliği yapan chatsitesi.gen.tr bay ve bayan kullanıcıları sohbet odaları üzerinde buluşturarak yazılı sohbet edip, yeni arkadaşlıklar edinmesine yardımcı olur. Mobil sohbet ara yüzü ve kolay sohbet seçeneğiyle tek tıkla aramıza katıl, sınırsız chat yap.

Chatsitesi.gen.tr tamamen sohbet ve partner arayışını sağlamak için kurulmuştur. Giriş yapan misafir kullanıcılarımız arkadaş arayışları adına görüşlerini karşısındaki insanı rencide etmeyecek şekilde paylaşabilir ve yazılı sohbet iletişimi kurabilmektedir. Farklı sohbet ortamı, seviyeli chat sitesi ile eğlenceli anları yaşabileceğiniz bir ortam sizleri bekliyor. Paylaşımlar sadece sohbet üzerine değil aynı zamanda diğer eğlenceli uygulamalarımız ile (oyun, yarışma, radyo dinleme) vakit geçirebileceğiniz üyelik ve ücret isteği olmayan sohbet sitesidir.

Lütfen sohbet kanallarımıza giriş yaptığınız zaman sohbet yazışmalarınızda partnerinizle görüşme esnasında saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde yapınız. Yaşadığınız herhangi bir sorun için #operhelp kanalında bulunan yetkili adminlere bilgi verebilir, yardımcı olmaları konusunda talepte bulunabilirsiniz.

Takip Et

info@chatsitesi.gen.tr

Chatsitesi.GEN.TR © Copyright 2022 - Tüm hakları saklıdır. Sohbet - Mynet Sohbet